Befa Befa 2SK18LE-58
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bovenden Tyskland
Tømmeranhænger Befa Befa 2SK18LE-58
more Images
Befa Befa 2SK18LE-58
Befa Befa 2SK18LE-58
Befa Befa 2SK18LE-58
Befa Befa 2SK18LE-58
Befa Befa 2SK18LE-58
Befa Befa 2SK18LE-58
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Tømmeranhænger
Producent:
Befa
Model:
Befa 2SK18LE-58
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Tomvægt:
3.180 kg
Maksimal lastvægt:
14.820 kg
Samlet vægt:
Akslekonfiguration:
2 aksler
Første registrering:
07/2013
Længde af lastrum:
5.800 mm
Læsningsbredde:
2.420 mm
Lastepladshøjde:
1 mm