Arburg 320C-600-250 (241)
Produktionsår
2008
Stand
Brugt
Beliggenhed
Koszalin Polen
Sprøjtestøbemaskine Arburg 320C-600-250 (241)
more Images
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Sprøjtestøbemaskine
Producent:
Arburg
Model:
320C-600-250 (241)
Produktionsår:
2008
Stand:
meget god (brugt)
Driftstimer:
74.753 h
Pris og placering
Beliggenhed:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polen
Ring op
Tekniske detaljer
Klemmekraft:
600 kN
Skruediameter:
35 mm
Afstand mellem søjlerne:
320 mm
Slagvolumen:
144 cm³
Indsprøjtningstryk:
1.820 stang
Indsprøjtningsvægt:
132 g
Min. formhøjde:
200 mm