Schaublin 102 N
Stand
Brugt
Beliggenhed
Cascina Faustina Italien
Præcisions drejebænk Schaublin 102 N
more Images
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Præcisions drejebænk
Producent:
Schaublin
Model:
102 N
Stand:
meget god (brugt)
Pris og placering
Beliggenhed:
Località Cascina Faustina 67/69, 20080 Albairate, Italia Italien
Beskrivelse
Den brugte SCHAUBLIN 102N bænkdrejebænk er en manuel schweizisk præcisionsdrejebænk i lille format, med spidshøjde på 102 mm, spidsafstand på 400 mm og et spindelhul på 20 mm.