SCHAUBLIN 102N-VM-CF
Produktionsår
1997
Stand
Brugt
Beliggenhed
Matelica (MC) Italien
Drejebænke - Konventionelle SCHAUBLIN 102N-VM-CF
more Images
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Drejebænke - Konventionelle
Producent:
SCHAUBLIN
Model:
102N-VM-CF
Produktionsår:
1997
Stand:
klar til brug (brugt)
Pris og placering
Sælgers placering:
Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Italien Italien
A21538413
Referencenummer:
25U9310
Opdatering:
sidst den 19.03.2026
Beskrivelse
- BRUGT - KONVENTIONEL DREjebænk
CENTERHØJDE: 102 mm
AFSTAND MELLEM CENTRE: 450 mm
MAKS. DREJEØ DIAMETER OVER BÆNK: 200 mm
MAKS. DREJEØ DIAMETER OVER SLÆDE: 120 mm
GENNEMGANG I SPINDEL: 25 mm
Gijdoyvlxqjpfx Adqst
SPINDEL: 50 - 5000 o/min; 3 kW
PINOLDOKKE KONUS: MK 2
PINOL DIAMETER: 30 mm
PINOLSLAG: 80 mm
VÆRKTØJSHOLDER: MULTIFIX
Samlede mål: 1500 x 510 x 1550 mm