Robland LZ600PRO
Fast pris plus moms
Produktionsår
2025
Stand
Ny
Beliggenhed
Egenhofen Tyskland
Båndsav Robland LZ600PRO
Båndsav Robland LZ600PRO
Båndsav Robland LZ600PRO
Båndsav Robland LZ600PRO
Båndsav Robland LZ600PRO
more Images
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Båndsav
Producent:
Robland
Model:
LZ600PRO
Produktionsår:
2025
Stand:
ny
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
Herrnzell 6, 82281 Egenhofen, Deutschland Tyskland
A20712740
Referencenummer:
Beskrivelse
Rullediameter: 600 mm
Standafstand: 580 mm
Skæredybde: 370 mm
Vippebord: ja, -0 til +20°
Bordstørrelse: 810 x 580 mm
Båndhastighed: 1660 m/min
Motoreffekt: 2,2 kW / 400 V
Motorbremse: ja, automatisk
Udsugningstilslutning: 2 x 120 mm
Maskinlængde: 1190 mm
Maskinbredde: 800 mm
Maskinhøjde: 2063 mm
Giodox Edlfepfx Adqot
Vægt: 295 kg
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Registreret siden: 2005
243 Annoncer online
Trustseal icon
Ring op
Send anmodning
Jordus
Tyskland
Østrig
Schweiz
USA
Det Forenede Kongerige
Frankrig
Belgien
Spanien
Mexico
Italien
Holland
Polen
Den Russiske Føderation
Hviderusland (Belarus)
Ukraine
Estland
Tyrkiet
New Zealand
Irland
Den Tjekkiske Republik
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Grækenland
Litauen
Letland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakiet
Rumænien
Moldova
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Israel
Egypten
Marokko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørgslen kunne ikke sendes. Prøv venligst igen senere.
Telefon & Fax
+49 8145 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Bænkboremaskine BERNARDO BM 25 T / 400 V - R/L
more images
Tyskland Ahaus
493 km
Bænkboremaskine
BERNARDOBM 25 T / 400 V - R/L