REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Stand
Brugt (ukontrolleret)
Beliggenhed
Achern Tyskland
Bred høvlemaskine REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Bred høvlemaskine
Producent:
REX Pinneberg
Model:
HOMS-310-K (A+D)
Stand:
brugt
Funktionalitet:
ukontrolleret
Pris og placering
Beliggenhed:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Tyskland
Beskrivelse
2-sidet lamelhøvlingsmaskine
Gbjdpfx Aksy Ryx Uedol
Fremføring: 80 m/min
Maks. høvlingsbredde: 310 mm
Nedre aksel: 22 kW
Øvre aksel: 30 kW
Fremføring: 7,5 kW