Nomoco M100 konventionel rundslibemaskine
Her tilbydes en slibemaskine fra virksomheden Nomoco, model M100.
Tekniske data:
Fabrikat: Nomoco
Model: M 100
Giedpfx Adehc S Spoqet
Årgang: 1976
Maks. slibediameter: 100 mm
Maks. slibelængde: 180 mm
Slibeskive: Ø 400 mm
Maks. slibeskivebredde: 180 mm
Vægt: 3,2 t
Slibemetode: Indstiksslibning
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Tekniske data:
Fabrikat: Nomoco
Model: M 100
Giedpfx Adehc S Spoqet
Årgang: 1976
Maks. slibediameter: 100 mm
Maks. slibelængde: 180 mm
Slibeskive: Ø 400 mm
Maks. slibeskivebredde: 180 mm