Jeg sælger en KUSING SPS-500 nedfældbar kap- og geringssav.
Denne robuste, fuldt elektriske kap-sav kræver ingen trykluft.
Gisdpfx Aex Ut H Tsdqjt
Tekniske data:
Motoreffekt: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 kW
Klingediameter: 500 mm
Snithastighed: 2–6 s
Maks. snithøjde: 150 mm
Maks. snitbredde: 350 mm
Individuelle skæreparametre kan tilpasses.
Prisen inkluderer grundstativet 2 + 2 m.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gisdpfx Aex Ut H Tsdqjt
Tekniske data:
Klingediameter: 500 mm
Snithastighed: 2–6 s
Maks. snithøjde: 150 mm
Maks. snitbredde: 350 mm