332V-1100 Palettenzange
Lastbilmonteret kran
Kinshofer
332V-1100 Palettenzange
Fast pris plus moms
Produktionsår
2019
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bovenden
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Lastbilmonteret kran
- Producent:
- Kinshofer
- Model:
- 332V-1100 Palettenzange
- Produktionsår:
- 2019
- Stand:
- brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Sælgers placering:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 1.001 km
- Første registrering:
- Tomvægt:
- 355 kg
- Farve:
- sort
- Førerhus:
- anden
- Geartype:
- anden
- Løftekapacitet:
- 1.900 kg
- Udstyr:
- kran
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A21130832
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 30.01.2026
Beskrivelse
Køretøjets placering: Bovenden, inklusive Kinshofer drejehoved og øvre ophæng! Indstiksdybde ca. 1100 mm til 1650 mm! Åbningsbredde ca. 400 mm til 1400 mm! OPLYSNINGER OM TILBEHØR UDEN GARANTI, der tages forbehold for ændringer, mellemsalg og fejl!
Giodpsyf Nwusfx Adqst
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Giodpsyf Nwusfx Adqst
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2002
2.415 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 551 8... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Burghaun
620 km
Mobil lastekran
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Lille annonce
Burghaun
620 km
Entreprenørmaskine
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100