332-V-1100 Palettenzange
Lastbilmonteret kran
Kinshofer
332-V-1100 Palettenzange
Fast pris plus moms
Produktionsår
2009
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bovenden
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Lastbilmonteret kran
- Producent:
- Kinshofer
- Model:
- 332-V-1100 Palettenzange
- Produktionsår:
- 2009
- Stand:
- brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Sælgers placering:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 1.001 km
- Første registrering:
- Tomvægt:
- 330 kg
- Farve:
- sort
- Førerhus:
- anden
- Geartype:
- anden
- Løftekapacitet:
- 1.900 kg
- Udstyr:
- kran
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A20820057
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 23.12.2025
Beskrivelse
Køretøjets placering: Bovenden,
Indstikningsdybde ca. 1100 mm-1650 mm, åbning ca. 400 mm-1400 mm, løftekapacitet ca. 1900 kg/1350 kg.
Gsdpfx Ajx Npc Hskdjbl
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gsdpfx Ajx Npc Hskdjbl
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2002
2.415 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 551 8... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Burghaun
620 km
Mobil lastekran
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Lille annonce
Bovenden
520 km
Kinshofer332V-1100 Palettenzange
Burghaun
620 km
Entreprenørmaskine
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100