Hoerbiger LB2251605004M
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Hydraulisk cylinder Hoerbiger LB2251605004M
more Images
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Hydraulisk cylinder
Producent:
Hoerbiger
Model:
LB2251605004M
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
A1797408
Referencenummer:
Beskrivelse
Hydraulikcylinder, støttecylinder, hydraulikstempel, trykstempel
- Stempeldiameter: 38 mm
- Stempelstang: 16 mm
- Slaglængde: 500 mm
- Samlet længde indtrukket: 710 mm
- Samlet længde udraget: 1170 mm