Glorystar Laser GS-4020CE Sheet laser cutting machine
Produktionsår
2025
Stand
Ny (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Erwitte Tyskland
Laserskæremaskine Glorystar Laser GS-4020CE Sheet laser cutting machine
more Images
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Laserskæremaskine
Producent:
Glorystar Laser
Model:
GS-4020CE Sheet laser cutting machine
Produktionsår:
2025
Stand:
ny
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Pris og placering
Beliggenhed:
Overhagener Weg 44, 59597 Erwitte, Germany Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Styretype:
CNC-styring
Automatiseringsgrad:
automatisk
Lasertype:
fiberlaser
Lasereffekt:
12.000 W
Arbejdslængde:
2.030 mm
Arbejdsbredde:
4.020 mm
Effekt:
12.000 kW (16.315,44 hk)
Type af køling:
vand
Udstyr:
Beskrivelse
X-akse vandring (mm): 2050
Y-akse vandring (mm): 4050
Z-akse vandring (mm): 270
X/Y-akse positioneringsnøjagtighed: ≤0,03 mm/m
Gbedjwxaq Topfx Akdol
X/Y-akse gentagningsnøjagtighed: ≤±0,02 mm
Maksimal samlet positioneringshastighed: 170 m/min
Maksimal acceleration: 2,5G
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Registreret siden: 2024
44 Annoncer online
Ring op
Send anmodning
Jordus
Tyskland
Østrig
Schweiz
USA
Det Forenede Kongerige
Frankrig
Belgien
Spanien
Mexico
Italien
Holland
Polen
Den Russiske Føderation
Hviderusland (Belarus)
Ukraine
Estland
Tyrkiet
New Zealand
Irland
Den Tjekkiske Republik
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Grækenland
Litauen
Letland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakiet
Rumænien
Moldova
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Israel
Egypten
Marokko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørgslen kunne ikke sendes. Prøv venligst igen senere.
Telefon & Fax
+86 137 1... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Loftkran, hal kran, sporvidde 14260 mm ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5t ELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
more images
Tyskland Gondelsheim
803 km
Loftkran, hal kran, sporvidde 14260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Lille annonce
Gasbeskyttet lysbuesvejser 400 A EWM PHOENIX 400 TG
Tyskland Wiefelstede
347 km
Gasbeskyttet lysbuesvejser 400 A