TRITT 1350
Bredbåndsliber
Costa
TRITT 1350
Produktionsår
2006
Stand
Brugt
Beliggenhed
Askersund
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Bredbåndsliber
- Producent:
- Costa
- Model:
- TRITT 1350
- Produktionsår:
- 2006
- Stand:
- klar til brug (brugt)
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Åkervägen 18, 69632 Askersund, Sverige
Beskrivelse
Produktbeskrivelse
Mærke: Costa
Model: TRITT1350
Serienr.: A60314LL1
Produktionsår: 2006
Lagernummer: 2002440BXA
Tekniske data
Arbejdsbredde: 1350 mm
Slibebælte størrelse: 1380x2620 mm
El-tilslutning: 400 volt, 50 Hz, 3 faser, 51 kW, 101 A
Gisdpfev Hfdvex Adqjt
1. Slibeenhed 1: Opdelt slibebælte
2. Slibeenhed 2: Opdelt slibesko
3. Slibeenhed 3: Opdelt slibesko
4. Rensebørste
5. Blæserensning
6. Støvsug
Motor: 51 kW
Transportmål:
320 x 240 x 265 cm (lxbxh)
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Mærke: Costa
Model: TRITT1350
Serienr.: A60314LL1
Produktionsår: 2006
Lagernummer: 2002440BXA
Tekniske data
Arbejdsbredde: 1350 mm
Gisdpfev Hfdvex Adqjt
4. Rensebørste
5. Blæserensning
6. Støvsug
Motor: 51 kW