HB725x3000
Konventionel drejebænk
Cazeneuve
HB725x3000
Stand
Brugt
Beliggenhed
Logrezana
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
Ring op
Tekniske detaljer
- Drejediameter over tvangssleden:
- 400 mm
- Samlet længde:
- 4.640 mm
- Samlet bredde:
- 1.450 mm
- Total højde:
- 1.355 mm
- Samlet vægt:
- 3.700 kg
Beskrivelse
TEKNISKE DATA
Mærke: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONER
Længde: 4.640 mm
Bredde: 1.450 mm
Højde: 1.355 mm
Vægt: 3.700 kg
SPECIFIKATIONER
Diameter over bænk: 725 mm
Diameter over vogn: 670 mm
Diameter over tværslæde: 400 mm
Gijdpfx Adsxz Dthjqot
Akslens indvendige diameter: 81 mm
Afstand mellem spidser: 3.000 mm
Centers højde: 315 mm
Bænkebredde: 505 mm
Hovedmotorens effekt: 16 kW
Omdrejningstal: 2.000 o/min
Pinolkonus: Morse 6
TILBEHØR
Sony digital aflæser
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Mærke: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONER
Længde: 4.640 mm
Bredde: 1.450 mm
Højde: 1.355 mm
Vægt: 3.700 kg
SPECIFIKATIONER
Diameter over bænk: 725 mm
Diameter over vogn: 670 mm
Gijdpfx Adsxz Dthjqot
Centers højde: 315 mm
Bænkebredde: 505 mm
Hovedmotorens effekt: 16 kW
Omdrejningstal: 2.000 o/min
Pinolkonus: Morse 6
TILBEHØR
Sony digital aflæser
Dokumenter
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2019
6 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+34 985 1... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Tyskland
574 km
Boks kolonne boremaskine
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
Lille annonce
Wiefelstede
347 km
Drejebænk 420 x 1340 mm