Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bovenden Tyskland
Tømmeranhænger Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
more Images
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Tømmeranhænger
Producent:
Befa
Model:
2ST24LZ63 Holzanhänger
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Tomvægt:
4.390 kg
Maksimal lastvægt:
13.610 kg
Samlet vægt:
Akslekonfiguration:
2 aksler
Første registrering:
08/2018
Næste syn (TÜV):
08/2025
Længde af lastrum:
6.300 mm
Læsningsbredde:
2.300 mm
Lastepladshøjde:
1 mm