R302DT63L2
Gearmotor 0,37 kW 283 o / min
SEW-EURODRIVE
R302DT63L2
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Sælgers placering:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland
- A2070856
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 12.06.2024
Beskrivelse
Gearmotor, elmotor, trefaset motor, elektrogear-motor
Giodob Uhmkepfx Adqet
- Omdrejningstal: 283 o/min
- Effekt: 0,37 kW
- Udførelse: B3
- Aksel diameter: Ø 16 mm
- Beskyttelsesklasse: IP 54
- Pris: pr. stk.
- Antal: 2 stk. tilgængelige
- Vægt: 10,8 kg
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Giodob Uhmkepfx Adqet
- Omdrejningstal: 283 o/min
- Effekt: 0,37 kW
- Udførelse: B3
- Aksel diameter: Ø 16 mm
- Beskyttelsesklasse: IP 54
- Pris: pr. stk.
- Antal: 2 stk. tilgængelige
- Vægt: 10,8 kg
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 4402 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Wiefelstede
347 km
Gearkasse 1:7.5
unbekannt122/105/H140 mm
unbekannt122/105/H140 mm
Lille annonce
Rheda-Wiedenbrück
499 km
Svejseapparat
Tec-Point GmbHLMH1500W Raycus CE - Aktionspreis!
347 km
Hydraulisk aggregat 70 bar
Integral HydraulikK 1831-1
Integral HydraulikK 1831-1
348 km
Elektrisk motor 0,37 kW 2725 o / min
MSF-TechnikGM71/2
MSF-TechnikGM71/2
Hydraulisk pumpe
ORSTA-HydraulikA 16, 160 bar
ORSTA-HydraulikA 16, 160 bar
Smørebolt M30
unbekanntSchaft: Ø 40 x 80 mm
unbekanntSchaft: Ø 40 x 80 mm
Hydraulikaggregat 4 l, 63 bar
ORSTA-HydraulikS4/63
ORSTA-HydraulikS4/63
Vinkelgearkasse
VogelK 1 200066 i = 1,0
VogelK 1 200066 i = 1,0
Hydraulisk cylinder
unbekanntE063040ZM30709 Hub 660 mm
Elmotor 0,37 kW 2800 o/min
unbekanntT 71A 2 AB3
unbekanntT 71A 2 AB3