SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
VB plus moms
Produktionsår
2021
Stand
Brugt
Beliggenhed
Vuren Holland
Standard-SZM SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Standard-SZM
Producent:
SCANIA
Model:
R450 6X2 NB RETARDER
Produktionsår:
2021
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
VB plus moms
Beliggenhed:
Vuren, The Netherlands Holland
Ring op
Tekniske detaljer
Kilometerstand:
810.995 km
Effekt:
331 kW (450,03 hk)
Første registrering:
Brændstoftype:
diesel
Dækstørrelse:
315/70R22,5
Akslekonfiguration:
6x2
Akselafstand:
2.950 mm
Brændstof:
diesel
Bremser:
retarder
Farve:
rød
Førerhus:
sovekabine
Geartype:
automatisk
Antal gear:
12
Emissionsklasse:
Euro 6
Affjedring:
luft
Samlet længde:
6.600 mm
Samlet bredde:
2.550 mm
Total højde:
3.920 mm
Udstyr:
Detaljer om tilbuddet
Annonce-ID:
A21804433
Referencenummer:
Beskrivelse
= Yderligere muligheder og tilbehør =
- Opvarmede spejle
- CarPlay
- Digital fartskriver
- Fartskriver (kontrolenhed)
- Halogenlampe
- Manuel
- Radio/kassette
- Skydeskammel
- Soveførerhus
- Vognbaneassistent
- Stof
- Ekstra bremsesystem
= Bemærkninger =
Antal aksler: 3, Konfiguration: 6x2, Egenvægt: 9.094 kg, Bruttovægt: 26.500 kg, Samlet tankvolumen: 610 liter, Skammelhøjde: 111 cm, Skammel: Skydeskammel, Antal spærringer: 1, Affjedringstype: Fuldluf, Kabinetype: Soveførerhus, Fartpilot, Fartskriver (kontrolenhed), Digital fartskriver, Klimaanlæg, Stationær varmer, Elruder, El-spejle, Radio/kassette, CarPlay, Farve: Rød, Opvarmede spejle, Belysningstype: Halogen, Vognbaneassistent, Klimatisering, Sædevarme, Bluetooth, Motorydelse: 331 kW (444 hk), Brændstof: Diesel, Euro: 6, Gearkasse: Opti-cruise, Gearkassetype: Scania, Gear: 12, Ekstra bremsesystem, Retardermærke: Scania, Servostyring, ABS, ASR, Startbatteri, Centrallås, Sædekonfiguration: 1+1, Sædeindtræk: Stof, Sædejustering: Manuel, R 450 A 6X2 NB / RETARDER / SINGLE BOOGIE