Sanwa TRP-1060-SV Exseli
Produktionsår
2026
Stand
Ny
Beliggenhed
Schwalmtal Tyskland
Automatisk stansemaskine Sanwa TRP-1060-SV Exseli
more Images
YouTube video
Sanwa TRP-1060-SV Exseli
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Automatisk stansemaskine
Producent:
Sanwa
Model:
TRP-1060-SV Exseli
Produktionsår:
2026
Stand:
ny
Pris og placering
Beliggenhed:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Tyskland
A10105610
Referencenummer:
Sanwa TRP-1060-SV Exseli
Opdatering:
sidst den 16.01.2026
Beskrivelse
Specifikation:
Maks. arkformat: 740 x 1.060 mm
Min. arkformat: 330 x 400 mm
Maksimal stansetryk: 3,0 MN
Hastighed: 9.000 ark/time
Bearbejdelige materialer:
Papir min. 80 g/m²
Karton op til 2.000 g/m²
Bølgepap op til 4 mm