Rogi WL360X1000
Produktionsår
2025
Stand
Ny (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Mierlo Holland
Metal drejebænk Rogi WL360X1000
more Images
YouTube video
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Rogi WL360X1000
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Metal drejebænk
Producent:
Rogi
Model:
WL360X1000
Produktionsår:
2025
Stand:
ny
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Pris og placering
Beliggenhed:
Mierlo Holland
Ring op
Tekniske detaljer
Spindelboring:
51 mm
Drejediameter:
360 mm
Drejediameter over topslæde:
220 mm
Centerhøjde:
180 mm
Drejelængde:
1.000 mm
Samlet længde:
1.920 mm
Samlet bredde:
750 mm
Total højde:
1.500 mm
Spindelhastighed (maks.):
2.000 o/min
Spindelhastighed (min.):
90 o/min
Sengens bredde:
187 mm
Drejediameter i udskæringen:
480 mm
Type indgangsstrøm:
trefaset
Samlet vægt:
600 kg
Diameter på trebakke-chuck:
200 mm
Detaljer om tilbuddet
Annonce-ID:
A5274297
Referencenummer:
Opdatering:
sidst den 24.02.2026
Beskrivelse
Centerslængde ----- 1000 mm
Centerhøjde ----- 180 mm
Drejediameter ----- 360 mm
Gennemgang hovedspindel ----- 51 mm
Sengbredde ----- 187 mm
Spindelhastighed ----- 90-2000 omdr/min
Gsdpfoga Tz Hex Adqjit
Motor ----- 1,5 kW
INKLUDERER
* 3-akset digital aflæsning mærke SINO
* Hurtigskifteholder type Multifix TOOE5 med 4 indsatsværktøj
* Elektrisk bremse
* 3-bakke chuck 200 mm
* 4-bakke planskive 200 mm
* Opspændingsplade 250 mm
* LED-belysning og kølesystem
* Fast og medløbende følgerested
* Kasse med diverse værktøjer
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Registreret siden: 2020
100 Annoncer online
Ring op
Send anmodning
Jordus
Tyskland
Østrig
Schweiz
USA
Det Forenede Kongerige
Frankrig
Belgien
Spanien
Mexico
Italien
Holland
Polen
Den Russiske Føderation
Hviderusland (Belarus)
Ukraine
Estland
Tyrkiet
New Zealand
Irland
Den Tjekkiske Republik
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Grækenland
Litauen
Letland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakiet
Rumænien
Moldova
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Israel
Egypten
Marokko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørgslen kunne ikke sendes. Prøv venligst igen senere.
Telefon & Fax
+31 492 2... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Agfa C95 udvaskerstation Agfa Agfa C95
more images
Tyskland Filderstadt
847 km
Agfa C95 udvaskerstation
AgfaAgfa C95
Lille annonce
Kantpresse 3100 mm + saks REDDEN RG-C 3007 + RC-0.8
Polen Bydgoszcz
649 km
Kantpresse 3100 mm + saks