ABX-64SYY
CNC dreje- og fræsecenter
Miyano
ABX-64SYY
Produktionsår
2022
Stand
Brugt
Beliggenhed
Thurmaston
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- CNC dreje- og fræsecenter
- Producent:
- Miyano
- Model:
- ABX-64SYY
- Produktionsår:
- 2022
- Stand:
- meget god (brugt)
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, Great Britain
Beskrivelse
Standard drejelængde: 125 mm,
Maksimal drejediameter: 210 mm,
Stangkapacitet: 64 mm (hovedspindel),
54 mm (subspindel),
Spindelhastighed: 4.000 o/min,
Subspindelhastighed: 5.000 o/min,
Fræsehastighed: 6.000 o/min,
C-akse: 0,001 grader,
Gsdeyw Ilvepfx Akdsbl
Spindelkraft: 15/11 kW,
12 positioners øvre & nedre revolverhoveder,
Y-akse: +/- 40 mm for begge revolverhoveder.
Fanuc 31i-B styring, spåntransportør, stangmagasin.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
54 mm (subspindel),
Spindelhastighed: 4.000 o/min,
Fræsehastighed: 6.000 o/min,
C-akse: 0,001 grader,
Gsdeyw Ilvepfx Akdsbl
Spindelkraft: 15/11 kW,
Send anmodning
Telefon & Fax
+44 20 38... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Bristol
955 km
Miyano ABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
Lille annonce
Mudersbach
613 km
3-rulle bøjemaskine
OstasSBM 1270 x 95
OstasSBM 1270 x 95
Zuchwil
1.017 km
Automatdrejebænk
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Ystad
284 km
Termoformer
COLIMATICTHERA
COLIMATICTHERA
Sankt Daniel
1.097 km
Drevet værktøj VDI 40
Tyskland
769 km
Index C200
IndexC200
Ellwangen (Jagst)
814 km
Søjlefræsemaskine X = 4.000 mm