MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR3C00
Servo-gearmotor 0,8 kW 49,7 omdr./min.
Lenze
Fast pris plus moms
Produktionsår
2019
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Producent:
- Lenze
- Produktionsår:
- 2019
- Stand:
- meget god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Beliggenhed:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A20414525
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 28.11.2025
Beskrivelse
Servomotor, gearmotor, elmotor
Gbedpfx Akoxtab Sjdel
- Fabrikat: Lenze, servomotor med gear
- Omdrejninger: 49,7 omdr./min
- Motor: Type MCA 10140-RS0B0
- Spænding: 390 V / 140 Hz
- Effekt: 0,80 kW
- Gear: Type G50BH121MVAR3C00 i=79,507
- Aksel: Ø 25 x 50 mm
- Antal: 6x gearmotor til rådighed
- Pris: pr. stk.
- Mål: 485/160/H150 mm
- Vægt: 12,9 kg/stk.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gbedpfx Akoxtab Sjdel
- Omdrejninger: 49,7 omdr./min
- Motor: Type MCA 10140-RS0B0
- Spænding: 390 V / 140 Hz
- Effekt: 0,80 kW
- Aksel: Ø 25 x 50 mm
- Pris: pr. stk.
- Mål: 485/160/H150 mm
- Vægt: 12,9 kg/stk.
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 4402 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Wiefelstede
347 km
Servo-gearmotor 0,8 kW, 144 omdr./min