Rullemaskine
König Mini Rex 4000

Fast pris plus moms
15.000 €
Produktionsår
2006
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Utrecht Holland
Rullemaskine König Mini Rex 4000
Rullemaskine König Mini Rex 4000
Rullemaskine König Mini Rex 4000
Rullemaskine König Mini Rex 4000
Rullemaskine König Mini Rex 4000
more Images
König Mini Rex 4000
König Mini Rex 4000
König Mini Rex 4000
König Mini Rex 4000
König Mini Rex 4000

Grunddata

Maskinbetegnelse:
Rullemaskine
Producent:
König
Model:
Mini Rex 4000
Produktionsår:
2006
Stand:
meget god (brugt)
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig

Pris og placering

Fast pris plus moms
15.000 €
Beliggenhed:
Elektronweg 30, 3542 AC Utrecht, Nederland Holland
Ring op

Tekniske detaljer

Dimensioner og vægt

Samlet vægt:
450 kg
Samlet længde:
180 mm
Samlet bredde:
100 mm

Effektdetaljer

Indgangsspænding:
400 V

Detaljer om tilbuddet

Annonce-ID:
A22895985
Opdatering:
sidst den 06.10.2026

Beskrivelse

König Mini Rex Futura 4000, 2-rækket
maskine til portionsdeling og formning af små brød

Tromle og stempler SKG54-AKG70
Vægtområde: 25-140 gram
Kapacitet kan justeres fra 1500-4000 stykker pr. time

Computerstyret med 50 programmer
Årstal for fremstilling: 2006

Maskinen er i god, funktionsdygtig stand, og en video af maskinen i drift er tilgængelig!

König Mini Rex Futura 4000, 2-rækket
maskine til portionsdeling og formning af små brød

Tromle og stempler SKG54-AKG70
Vægtområde: 25–140 gram
Kapacitet kan justeres fra 1.500–4.000 stykker pr. time
Computerstyret med 50 programmer
Lrjdpfx Ahez I Dnvobsu
Årstal for fremstilling: 2006

I god, funktionsdygtig stand, driftsvideo tilgængelig!

Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.

Udbyder

Sidst online: I går

Registreret siden: 2026

1 Annonce online

Ring op

Send anmodning

Jordus 
Tyskland
Østrig
Schweiz
USA
Det Forenede Kongerige
Frankrig
Belgien
Spanien
Mexico
Italien
Holland
Polen
Den Russiske Føderation
Hviderusland (Belarus)
Ukraine
Estland
Tyrkiet
New Zealand
Irland
Den Tjekkiske Republik
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Grækenland
Litauen
Letland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakiet
Rumænien
Moldova
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Israel
Egypten
Marokko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Bemærk: Din forespørgsel videresendes til alle sælgere i maskinkategorien. Dermed kan du modtage rigtig mange tilbud.
Forespørgslen kunne ikke sendes. Prøv venligst igen senere.

Telefon & Fax

+31 6 155... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Annoncer
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
more images
Holland Nijverdal
476 km
Rullemaskiner
KönigMini Rex 4000 with formstation
Ring op
Annoncer
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
Valseformere - Planter König Mini Rex 4000
more images
Holland Nijverdal
476 km
Valseformere - Planter
KönigMini Rex 4000
Ring op
Annoncer
Dejdelings- og virkemaskine med formstation König Mini Rex 4000 Futura + DR-RR400
more images
Estland Tartu
1.056 km
Dejdelings- og virkemaskine med formstation
KönigMini Rex 4000 Futura + DR-RR400
Ring op
Annoncer
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
Rullelinje König Mini Rex 4000
more images
Polen Bachórz
1.111 km
Rullelinje
KönigMini Rex 4000
Godkendt forhandler
Ring op
Annoncer
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
Hoved maskine König Mini Rex 4000
more images
Holland Nijverdal
476 km
Hoved maskine
KönigMini Rex 4000
Ring op
Annoncer
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
Rullemaskiner König Mini Rex 4000 with formstation
more images
Holland Nijverdal
476 km
Rullemaskiner
KönigMini Rex 4000 with formstation
Ring op
Annoncer
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
more images
Polen Siemianowice Śląskie
913 km
Automatisk opdeler
KönigMini Rex 4000
Ring op
Annoncer
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
Automatisk opdeler König Mini Rex 4000
more images
Polen Siemianowice Śląskie
913 km
Automatisk opdeler
KönigMini Rex 4000
Ring op