Hangcha CPD50-XD6-SI28
Produktionsår
2023
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Essen Tyskland
Elektrisk 4 -hjulet gaffeltruck Hangcha CPD50-XD6-SI28
more Images
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Elektrisk 4 -hjulet gaffeltruck
Producent:
Hangcha
Model:
CPD50-XD6-SI28
Produktionsår:
2023
Stand:
brugt
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Driftstimer:
36 h
Pris og placering
udlejning:
er muligt
Sælgers placering:
Wilhelm-Beckmann-Straße 16, 45307 Essen, Tyskland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Løftekapacitet:
5.000 kg
Løftehøjde:
5.000 mm
Fri løftehøjde:
1.600 mm
Brændstoftype:
elektrisk
Mastetype:
triplex
Bygningshøjde:
2.450 mm
Effekt:
28 kW (38,07 hk)
Gaffellængde:
1.220 mm
Tomvægt:
7.150 kg
Samlet længde:
3.921 mm
Drivtype:
Elektro
Konstruktionsbredde:
1.458 mm
Detaljer om tilbuddet
Annonce-ID:
A21849198
Referencenummer:
Beskrivelse
Elektrisk 4-hjulet gaffeltruck
Lasttyngdepunkt: 600 mm
ISO-klasse: ISO Klasse 4 = 5.000 - 10.000 kg
Mastetype: Triplex
Stand: Som ny
Gsdpfxoy I Hdro Akdjbl
Teknisk stand: Meget god
Forhjulstype: Non Marking
Forhjulsstand: 80 - 100 %
Baghjulstype: Non Marking
Baghjulsstand: 80 - 100 %
Batteri Volt: 77V