D120050AAV10385
Hydraulisk cylinder
GSL German Standard Lift
D120050AAV10385
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Hydraulisk cylinder
- Producent:
- GSL German Standard Lift
- Model:
- D120050AAV10385
- Stand:
- god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Beliggenhed:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A4665705
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 15.12.2025
Beskrivelse
Hydraulikcylinder, støttecylinder, hydraulikstempel, trykstempel
- Stempelstang: Ø 50 mm
- Slaglængde: 385 mm
- Total længde: indtrukket 675 mm
- Montering: hul Ø 40 mm
- Ideel til opbygning af en hydraulisk presse
- Antal: 16 stk.
Gsdpefrpnlefx Akdobl
- Pris: pr. stk.
- Dimensioner: 675/145/H270 mm
- Vægt: 41 kg/stk.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
- Stempelstang: Ø 50 mm
- Slaglængde: 385 mm
- Montering: hul Ø 40 mm
- Antal: 16 stk.
Gsdpefrpnlefx Akdobl
- Pris: pr. stk.
- Dimensioner: 675/145/H270 mm
- Vægt: 41 kg/stk.
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 4402 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Wiefelstede
347 km
GSL German Standard LiftD120050AAV10385
Lille annonce
Rödermark
702 km
Hydr. guillotinesaks
FASTI509-30/4
FASTI509-30/4
Soest
531 km
Profilbukkemaskine
ZopfZB70/2H
ZopfZB70/2H
Enschede
481 km
Ringbukkemaskine
OstasOPK-45 3RD
OstasOPK-45 3RD
Rödermark
702 km
MIG-MAG gasbeskyttet lysbuesvejser
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
Wiesbaden
694 km
Krank plade shear
LOTZEKS 25
LOTZEKS 25
Niederlangen
405 km
Guillotinesaks - hydraulisk
HERAHSS III / 3100 x 2,0
HERAHSS III / 3100 x 2,0
Wiesbaden
694 km
Folding machine
KRAMERAM-aut II 2000/2,25
KRAMERAM-aut II 2000/2,25
347 km
Gearmotor 5,5 kW 53 o/min