Festo DSBC-80-100-PPVA-N3 Hub 100 mm
Fast pris plus moms
Produktionsår
2021
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Pneumatisk cylinder Festo DSBC-80-100-PPVA-N3  Hub 100 mm
more Images
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatisk cylinder
Producent:
Festo
Model:
DSBC-80-100-PPVA-N3 Hub 100 mm
Produktionsår:
2021
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
A20605250
Referencenummer:
Beskrivelse
Pneumatisk cylinder, luftcylinder, pneumatisk stempel, luftstempel
- Fabrikat: Festo, normcylinder type DSBC-80-100-PPVA-N3 1383337
- Slaglængde: 100 mm
- Stempel: Ø 80 mm
- Stempelstang: Ø 25 mm / M20
- Optagelse: Ø 20 mm
- Maks. tryk: 12 bar