Festo DNU-40-105-PPV-A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Har du en Festo DNU-40-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Har du en
Producent:
Festo
Model:
DNU-40-105-PPV-A
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
A6244588
Referencenummer:
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, pneumatikstempel, luftstempel
- Fabrikat: Festo, standardcylinder type DNU-40-105-PPV-A
Gjdpfx Adeg Twipeqeit
- Slaglængde: 105 mm
- Stempel: Ø 40 mm
- Stempelstang: Ø 16 mm / M12 x 1,25