Festo DNC-80-200-PPV-A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiske cylindre Festo DNC-80-200-PPV-A
more Images
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatiske cylindre
Producent:
Festo
Model:
DNC-80-200-PPV-A
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
A4119559
Referencenummer:
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, normcylinder, klemmecylinder
- Fabrikat: Festo
- Type: DNC-80-200-PPV-A
- Stempel: Ø 80 mm
- Slaglængde: 200 mm
- Maks. tryk: 12 bar