NBP-1300A
Vertikalt CNC-bearbejdningscenter
Feeler
NBP-1300A
Produktionsår
2012
Stand
Brugt
Beliggenhed
Jasło
Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Producent:
- Feeler
- Model:
- NBP-1300A
- Produktionsår:
- 2012
- Stand:
- brugt
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska
Beskrivelse
Feeler NBP 1300A
produktionsår 2012
X-akse vandring 1300 mm
Y-akse vandring 610 mm
Z-akse vandring 600 mm
Bord 1500x600 mm
Spindel 12.000 o/min
BT40
Gsdpfx Adjww Indjqsit
Køling gennem spindel
Heidenhain TNC 530 styring
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
produktionsår 2012
X-akse vandring 1300 mm
Y-akse vandring 610 mm
Z-akse vandring 600 mm
Bord 1500x600 mm
Spindel 12.000 o/min
BT40
Gsdpfx Adjww Indjqsit
Køling gennem spindel
Heidenhain TNC 530 styring
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Metzingen
860 km
Maskine til afgratning af metalplader
ERNSTEM 5 N/II/L + 2 B/1400
ERNSTEM 5 N/II/L + 2 B/1400
Lille annonce
Częstochowa
881 km
Svejserobot
OKIOAB6-C1400
OKIOAB6-C1400
Gondelsheim
803 km
Loftkran, hal kran, sporvidde 14260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
687 km
Fræsemaskine
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V