Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
VB plus moms
Produktionsår
2018
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Strzałkowo Polen
Gaffelpositioneringsanordning Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
more Images
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Gaffelpositioneringsanordning
Producent:
Durwen
Model:
PZV-S-TGZ351200-SO
Produktionsår:
2018
Stand:
brugt
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Pris og placering
VB plus moms
udlejning:
er muligt
Sælgers placering:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Polen Polen
Ring op
Tekniske detaljer
Løftekapacitet:
3.500 kg
Detaljer om tilbuddet
Annonce-ID:
A19675281
Referencenummer:
OS1637
Opdatering:
sidst den 30.07.2025
Beskrivelse
Gaffelspredeaggregat
Tilstand: Klar til brug og fuldt funktionsdygtig
Teknisk tilstand: god
Godpfx Akow Erfvjdebl
Beskrivelse: Årgang 2018 Kapacitet 3500 kg Sideskift Åbningsområde 490-1280 mm Udfaldsgafler Bredde 1200 mm Gafler 1200 mm Montering: Linde 393 Standard INDVENDIG 315 mm UDENDIG 385 mm LÆNGDE 690 mm ID OS1637