DECKEL S 11 UNIVERSAL VÆRKTØJSSLIBEMASKINE
2178 / V, 50 Hz, med CEE-stik og kabel
!! Original lak !!
! Maskinen er i afleveringsstand; efter ønske kan maskinen renoveres !
Motordrevet højdejustering, aksial justering af slibespindel
Tilbehør:
* Delhoved SK 40 med deleskive 24 R og fastgørelsespunkter til optik*
Gjdpfx Aksw U Ehnodebl
* Støvudsugningsenhed uden suger
* Halogenlampe
* Beskyttelseshætte
* 3 stk. løfteøjer
* 1 sæt tekniske slibevejledninger
* Betjeningsnøgle, betjeningsvejledning, reservedelsliste, koblingsskema
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Slibelængde 190 mm
Emnelængde - 940 mm
Spindelhastigheder - trinløs 2 - 10.000 o/min
Strømforbrug kVA
Drivkraft - slibemotor 1,1 kW
Samlet effektbehov 2,2 kW