Bulmor DQ70-14-80
VB plus moms
Produktionsår
2017
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Oberschweinbach Tyskland
Sidelæsser gaffeltruck Bulmor DQ70-14-80
more Images
Bulmor DQ70-14-80
Bulmor DQ70-14-80
Bulmor DQ70-14-80
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Sidelæsser gaffeltruck
Producent:
Bulmor
Model:
DQ70-14-80
Produktionsår:
2017
Stand:
brugt
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Driftstimer:
11.250 h
Pris og placering
VB plus moms
udlejning:
er muligt
Sælgers placering:
Am Eichenschlag 4, 82294 Oberschweinbach, Tyskland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Løftekapacitet:
7.000 kg
Løftehøjde:
8.000 mm
Brændstoftype:
diesel
Mastetype:
triplex
Bygningshøjde:
3.850 mm
Gaffellængde:
1.400 mm