Bansbach easylift HONOF42-685-1417-001 060N
Fast pris plus moms
Produktionsår
2020
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Gasfjeder Bansbach easylift HONOF42-685-1417-001 060N
more Images
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Gasfjeder
Producent:
Bansbach
Model:
easylift HONOF42-685-1417-001 060N
Produktionsår:
2020
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
A16045249
Referencenummer:
Beskrivelse
Støddæmper, gasfjeder, støddæmper, startdæmper, påkørselsdæmper
- Fabrikat: Bansbach, gasfjeder easylift type HONOF42-685-1417-001 060N
Gsdpfx Ajtlzhbekdsbl
- Stempel: Ø 22 mm
- Samlet længde: 1435 mm
- Stempelstang: Ø 10 x 685 mm
- Antal: 20 stk. gasfjeder på lager
- Pris: pr. stk.
- Dimensioner: Ø 22 x 1435 mm