Axiomtek P6187WPG-24VDC-V2 18.5"
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Berøringsskærmpanel Axiomtek P6187WPG-24VDC-V2  18.5"
more Images
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Berøringsskærmpanel
Producent:
Axiomtek
Model:
P6187WPG-24VDC-V2 18.5"
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
A21246297
Referencenummer:
Beskrivelse
- Fabrikat: Axiomtek, touchscreen panel 18,5"
- Type: P6187WPG-24VDC-V2
- Spænding: 24VDC 0,68A